دانلود Microsoft Office Professional Plus 2013 SP1 x86/x64
معرفی Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013

یکی از معروفترین و قوی‌ترین مجموعه نرم افزارهای کاربردی برای مدیریت کارهای اداری نظیر تایپ و غیره می‌باشد.
امکانات اجتماعی جدیدتر و نیز یکپارچگی با Skype نیز از ویژگی‌های جدید آخرین این نسخه از مایکروسافت آفیس است. که در خوش بینانه‌ترین حالت باید بگوییم آفیس جدید ارتقا یافته است اما در مجموع تمام این ویژگی‌ها در حال حاضر هم از طریق سایر سرویس‌ها و نرم افزار روی کامپیوترهای شخصی وجود دارد. OneNote و Lync هم ویژگی‌های جدیدی از جمله امکان یادداشت‌برداری و ارتباطات تصویری آنلاین را به کابران مجموعه جدید آفیس ارائه می‌دهند. پشتیبانی از قلم‌های تبلتی فرصت‌هایی از قبیل نشانه‌گذاری گاه به گاه اسناد و نیز یادداشت برداری با قلم را پیش روی کاربران قرار خواهد داد.


قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Microsoft Office Professional Plus 2013:
- کارآمدتر شدن آفیس جدید به لحاظ بصری و لمسی.
- سازگاری با قلم های تبلت های مبتنی بر ویندوز 8.
- امکانات اجتماعی جدید تر و نیز یکپارچگی با Skype.
- بهینه‌سازی شدن برای استفاده در تبلت‌ها و اسمارت فون‌ها به طور خاص.
- تمرکز مایکروسافت روی بهبود استفاده رسانه‌ای و نیز کاهش مصرف منابع.
- پشتیبانی Microsoft Lync از Skype به منظور ارتباطات

نگاه‌کلی
اگر تصور می‌کنید مایکروسافت بطور کامل آفیس را از پایه تغییر داده و آن را تنها با رابط کاربری ویندوز ۸ سازگار کرده در اشتباه هستید. شما می‌توانید همان ریبون آشنای آفیس (نوار منوی بالای نرم‌افزارهای آفیس ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰) را در آفیس ۲۰۱۳ نیز داشته باشید. اگر ریبون را در آفیس ۲۰۱۳ فعال کنید احساس غربت نخواهید کرد. ریبون در گوشه پنجره نرم‌افزارهای مختلف Word, Excel, Outlook و دیگر ابزارهای آفیس وجود دارد و کاربر براحتی می‌تواند آن را فعال کند.

منوی استارت آفیس نیز شباهت زیادی به نسخه قبلی دارد اما دسترسی به اسناد و امکانات مختلف را ساده‌تر کرده است. مایکروسافت امکان لاگین کردن با Microsoft ID را از طریق گوشه سمت راست بالای صفحه میسر نموده است. شما می‌توانید اکانت خود را به Flicker یا LinkedIn متصل کنید و همچنین امکان ذخیره‌سازی فایل‌ها در فضای کلاد SkyDrive را نیز خواهید داشت. در آفیس ۲۰۱۳ همچون ویندوز ۸، امکان سفارشی‌کردن پس‌زمینه نوار ابزار وجود دارد.

رابط کاربری آفیس ۲۰۱۳ با صفحه‌های لمسی سازگار شده اما هنوز طراحی آن طوری نیست که به راحتی بتوان با تبلت یا ابزارهای مجهز به صفحه لمسی از آن استفاده کرد. لمس کردن منوهای ریبون مشکل است و اساسا هنوز برای استفاده آسان از آفیس ۲۰۱۳ نیازمند ماوس و کی‌برد هستید.
دانلود
راهنمای نصب
1. ابتدا تمامی قسمت‌های نسخه مورد نظر خود را دانلود کنید.
2. فایل‌های دانلود شده را از حالت فشرده خارج نمایید.
3. فایل Setup.exe را اجرا نموده و مراحل نصب را ادامه دهید.
4. بعد از نصب برنامه مورد نظر خود، برنامه را به کمک فعال ساز قرارداده شده فعال کنید.

توجه: تمامی نسخه‌های قرار داده شده، نسخه Volume یا VL هستند و در هنگام نصب نیازی به Product Key ندارند، پس از نصب می‌توانید با ابزار فعال سازی قرار داده شده در قسمت «دانلود» برنامه خود را به صورت کامل و مطمئن فعال کنید.
رمز فایل www.p30download.com
نسخه 32 بیتی دانلود-بخش اول دانلود-بخش دوم دانلود-بخش سوم دانلود-بخش چهارم


نسخه 64 بیتی دانلود-بخش اول دانلود-بخش دوم دانلود-بخش سوم دانلود-بخش چهارم دانلود-بخش پنجم